Центр цифрової освіти
та медіакультури

23 Лютого 2023

Можливості Chromebook для організації освітнього процесу та професійної діяльності педагога

22 лютого центром цифрової освіти та медіакультури проведено сертифікований захід «Можливості Chromebook для організації освітнього процесу та професійної діяльності педагога» для понад 120 педагогів Миколаївської області та викладачів Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. 

Мета заходу – ознайомлення учасників щодо порядку організації й здійснення дистанційного навчання з використанням хромбуків, можливістю застосування в освітньому процесі та професійній діяльності педагогів додатків і розширень Chrome OS та інших онлайн-сервісів.

Під час заходу Ольга Захар, к.пед.н, заступник директора Миколаївського ОІППО з науково-педагогічної роботи, наголосила на своєчасному наданні технічної й методичної підтримки педагогам Миколаївщини в опануванні нового технічного засобу. Оволодіння функціоналом та можливостями хромбуків дозволить педагогам розширити використання хмарних технологій та онлайн-сервісів в освітньому процесі, урізноманітнити навчальні заняття, розширити можливості викладання та організації власної професійної діяльності.

Методисти центру цифрової освіти та медіакультури Сергій Кириченко і Ганна Шевченко здійснили огляд функціоналу та можливостей хромбуку для організації освітнього процесу, а також продемонстрували роботу додатків, онлайн-сервісів та розширень для організації освітнього процесу та професійної діяльності педагога.

Протягом тижні методистами центру здійснюватиметься консультативна підтримка освітян щодо налаштування роботи на хромбуках.

Докладна інформація про захід розміщена на сайті заходу.

Захід можна переглянути у записі на Youtube-каналі центру цифрової освіти та медіакультури.