Центр цифрової освіти
та медіакультури

8 Травня 2023

Старт проєкту «МедіаВідновлення»

08 травня 2023 року в форматі zoom-конференції відбулося відкриття проєкту «МедіаВідновлення», що став переможцем конкурсу грантових міні-проєктів «Медіаосвіта воєнного часу: нові виклики, ресурси та авдиторії» який реалізує Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти в співпраці та за підтримки Академії української преси.

Ключова мета – розвиток інфомедійної грамотності та психологічної стійкості педагогів, які проживають у прифронтових населених пунктах, знаходилися під російською окупацією чи під постійними обстрілами. Куратор проєкту – Максим Запорожченко, завідувач центру цифрової освіти та медіакультури МОІППО, менеджер медіаосвітніх програм АУП. 

У рамках Проєкту заплановано проведення тренінгових занять за основними блоками:

  • медіаграмотність та інформаційна гігієна;
  • психологічно-відновлюваний блок;
  • створення медіаосвітніх продуктів. 

Під час першої зустрічі відбулося знайомство, представлення тренерів та програми проєкту,  учасники висловили свої очікування від навчання та пройшли вхідне діагностування.

Мотиваційні слова для учасників виголосили Ольга Захар, заступник директора з науково-педагогічної роботи МОІППО, Аліна Кучеренко, методист навчально-методичної лабораторії практичної психології та соціальної роботи МОІППО та Ганна Шевченко, методист центру цифрової освіти та медіакультури МОІППО. 

Максим Запорожченко, завідувач центру цифрової освіти та медіакультури МОІППО, менеджер медіаосвітніх програм АУП висвітлив питання впливу й трансформаційних процесів у сучасному інформаційному просторі та виокремив ключові аспекти необхідності формування навичок критичного мислення та інфомедійної грамотності педагогів у період війни. 

Працюємо далі!